NAŠE PLANETA JE NÁŠ ŽIVOT


Čím více jí škodíme, tím více škodíme sami sobě.

SAVE THE PLANET

Každý produkt pomáhá

Z každého zakoupeného produktu posíláme část peněz na dobrou věc!

Výlov plastů z moří, pláží a přírody
Záchrana želv, které jsou na pokraji vyhynutí
Výsadba stromů na podporu ekologie


Děkujeme, že pomáháte!

FREE SHIPPING & RETURN

Free shipping on all orders over $99.

MONEY BACK GUARANTEE

100% money back guarantee

ONLINE SUPPORT 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet.

TRIČKA Z PLASTU

Víte, jak se z PET lahve stane tričko?

 

Vše začíná v recyklačních centrech

Zde se plastový odpad dále třídí. Každý druh plastů se totiž zpracovává odlišnou technologií. Důležitá je též barva. Vybrané PET lahve jsou zbaveny zbytků tekutin, kterou obsahovaly a slisovány do balíků.

Následné zpracování 

Lahve se rozdrtí na drobné kousky zvané vločky. Ty je poté nutné zbavit zbytků etiket, lepidla a dalších nečistot. Po důkladném proprání a následném vysušení jsou vločky v dalším speciálním zařízení pod tlakem a teplotě téměř 300 °C přetaveny na materiál (např. polyester). Přetavený materiál je poslán na výrobu umělých textilních vláken kde vznikají například naše trička.


Každé tričko je originální

 
Každé naše tričko má své originální výrobní číslo. Snažíme se, aby Každé prodané tričko co nejvíce pomohlo ke zlepšení naší planety a samozřejmě, aby každý z vás měl co největší požitek z koupi trička.
 

Ekologické balení

Trička balíme do ekologických obálek a krabic, aby naše planeta zůstala čistá a nezničená.

 

tričko s číslem


Naši ambasadoři

kuba fotka

Kuba STEJK Steklý

Projekt Trička z plastu jsem se rozhodl podpořit, protože se mi líbí myšlenka dvojí pomoci. Využijeme jak existující plast, tak koupí podpoříme nadaci, která se snaží pomoci přírodě. Pokud bychom všichni oblékali „plast“ hned by bylo na světě čistěji. Je to skvělý způsob podpory. Vlastně jediné, co se po nás chce, je chodit oblečený 😀. 

Martina Korelová

Od mala jsem byla vedená k tomu, abych si vážila přírody a respektovala ji. Pamatuji si, jak mě mamka už jako malou učila třídit odpad a velký důraz také kladla na to, abych nikde nic nezahazovala. A to je asi také jeden z důvodů, proč mě projekt Trička z plastu hnedka nadchnul 😊. Rozhodla jsem se ho podpořit hlavně proto, že má za cíl pomoci naší planetě a to velice originálním způsobem – výrobou a prodejem triček z použitého recyklovatelného plastu. Zároveň se mi líbí, že koupí každého trička člověk přispěje na jednu dobrou věc, kterou si sám vybere. Osobně jsem byla nadšená, když jsem zjistila, že jednou z organizací, kam výtěžek z trička poputuje, je organizace na ochranu mořských želv! 😊 Věřím, že tohle je skvělý způsob, jak každý z nás můžeme aspoň trošku pomoci té naší planetě 🙂.

marta fotka

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE!

Dále s námi spolupracují

Tvorba webu od Market-Minds Agency

You've just added this product to the cart: